lisaskywalker #16 Medlem · 116 inlägg 15 aug 2022 22:20 lisaskywalker Medlem 116 inlägg 15 aug 2022 22:20 #16 I irrbloss skrev: Länka gärna till en sådan om det finns. Hade underlättat/snyggat till vissa genomdragningar tror jag... Jag försöker googla men jag verkar inte ha rätt namn jag heller.. återkommer strax!
I irrbloss skrev: Länka gärna till en sådan om det finns. Hade underlättat/snyggat till vissa genomdragningar tror jag... Jag försöker googla men jag verkar inte ha rätt namn jag heller.. återkommer strax!
lisaskywalker #17 Medlem · 116 inlägg 15 aug 2022 22:25 lisaskywalker Medlem 116 inlägg 15 aug 2022 22:25 #17 Sån här tänkte jag på https://www.isola.se/produkter/vegg/tilbehor-vegg/rormansjett Men tycker nog ändå det blir snyggare att täta med silikon om det är synlig vägg. Såna manschetter skulle jag bara använda inuti väggar där det inte syns sen
Sån här tänkte jag på https://www.isola.se/produkter/vegg/tilbehor-vegg/rormansjett Men tycker nog ändå det blir snyggare att täta med silikon om det är synlig vägg. Såna manschetter skulle jag bara använda inuti väggar där det inte syns sen