1 841 läst ·
4 svar
2k läst
4 svar
Fuktskadecenter Stockholm - krypgrund avfuktare mögel
Hej, jag ska åtgärda en krypgrund och jag undrar om någon anlitat Fuktskadecenter i Stockholm och kan ge ett omdöme?
Jag fick ett bra intyg av säljaren som var förbi och hoppas min magkänsla stämmer.
Med vänlig hälsning, Eric
Jag fick ett bra intyg av säljaren som var förbi och hoppas min magkänsla stämmer.
Med vänlig hälsning, Eric
Produkter som diskuteras: "avfuktare"
Avfuktare
Nedan presenteras vårt sortiment av avfuktare. Avfuktare är viktiga verktyg för att upprätthålla en hälsosam och behaglig inomhusmiljö, särskilt i utrymmen som källare, tvättstugor eller badrum, där fuktighetsnivåerna kan vara höga.
Läs mer
Byggnadsvårdare
· Ljungby
· 167 inlägg
De har sysslat med utredning, sanering samt avfuktare och avfuktning i så pass många år att det absolut inte ska vara något problem att anlita dem.E Eric Unevik skrev:
Ja, Håkan har varit mycket trevlig att ha att göra med. Han bryr sig verkligen. Kan varmt rekommendera vidare. Vi gjorde sanering av torpargrund, nya isolerplast, avfuktare, foggning, jonisering på tilluft. Det är en hel annan källare nu.Doddlas skrev:
Klicka här för att svara
Produkter som diskuteras i tråden