en slant är inskickad

Vila i frid Stefan
 
Jag har också bidragit. Är det inte lite måste att göra det om man någon gång följt den här tråden? Femti spänn - en öl? Eller köp lite billigare skruv till väggarna .. =P
 
Redigerat:
  • Gilla
Hemmakatten
  • Laddar…
Hemmakatten
Självklart bidrar jag också.
 
Bidragit, vila i frid Stefan.
Man blir påmind om hur skört livet är, att det är så lätt att bara rusa på, tänka att man ska göra det och det med sina barn och nära och kära 'sen' <3
 
  • Gilla
hantverkare1
  • Laddar…
Jag har också bidragit. Vila i frid Stefan.
 
Ett bidrag är inskickat. Vila i frid Stefan.
 
Jag har också bidragit.

Vila i frid Stefan, Tack för vad du gav oss.
 
Satte in en slant, Hoppas att forskningen går framåt så att fler barn slipper förlora sina föräldrar i framtiden. Vila i frid.
 
Hej alla. Ville bara hälsa att det hölls en väldigt fin cermoni för Stefan idag och att hans far tackar för allt stöd Stefan fick genom forumet.
 
  • Gilla
Härryda2015 och 31 till
  • Laddar…
Någon som har koll på hur det gick i insamlingen?
Jag lyckas inte se några siffror.

Vet att vi nådde målet på 5000 men hoppas vi fick ihop det dubbla.
 
7 700 kr hittills.
 
  • Gilla
Workingclasshero och 4 till
  • Laddar…
Skumt, ser inte summan, ser bara en bild på honom och under står det: ingen kan ge oss vår Stew tillbaka... Osv.

12 700 är ju rätt bra måste jag säga. Nästan en månadslön!
 
Har också bidragit med en liten peng. Vila i frid.
 
Dalbotös skrev:
Hej alla. Ville bara hälsa att det hölls en väldigt fin cermoni för Stefan idag och att hans far tackar för allt stöd Stefan fick genom forumet.
Tack Dalbotös för att du tog dig tid att närvara!
Vi var nog många som var med er i tankarna idag klockan ett.
 
  • Gilla
Sailorman och 1 till
  • Laddar…
Vi vill skicka notiser för ämnen du bevakar och händelser som berör dig.