Jag ska installera en laddbox och då jag har en bonus på 1000kr hos Tibber (från att ha värvat en kund till dem) så tänkte jag eventuellt köpa boxen via Tibber.

Snubblade över en annons på Facebook (6495kr inkl installation), men det annonserade priset stämmer inte (kostnaden blir 7382kr när jag klickar in på Tibber sida, och med bonusen landar det på 6431kr.) Någon här inne som upplevt samma sak?
 
  • Annons för Zaptec Go 2 laddbox med V2G, soloptimering och MID-certifiering, pris 6495 kr inkl. installation från Tibber.
    Inloggade ser högupplösta bilder
    Skapa konto
    Gratis och tar endast 30 sekunder
  • Skärmbild av köpsida för Zaptec Go 2 installation på Tibber, med totalkostnad 7 382,51 kr och rabatt på grönt teknikpaket.
    Inloggade ser högupplösta bilder
    Skapa konto
    Gratis och tar endast 30 sekunder
  • Skärmbild av Tibbers fakturasida med en laddbox och installationskostnader, inklusive använd Tibber-bonus, som visar totalpriset 6431,51 kr.
    Inloggade ser högupplösta bilder
    Skapa konto
    Gratis och tar endast 30 sekunder
Klicka här för att svara
Vi vill skicka notiser för ämnen du bevakar och händelser som berör dig.