Är på jakt efter billig men ok kap/ger-såg och har fastnat lite för en skil. Den variant som bedöms på Youtube heter ms6305-00 och har shadow line, men den närmaste som verkar finnas i Europa heter 1320AA och har laser istället. Nån som vet om det finns en variant av denna med shadow line i Sverige/Europa?
Jag hade lagt lite högre budget och köpt en såg som funnits länge men som har en sjukt bra kvalite. Denna går att tappa från 3 våningen och kommer fortfarande fungera. Oavsett om du köper den värsta av de värsta kap å ger sågarna på marknaden så är laser någon som fungerar skit dåligt med tiden.
Denna har även skugglinjen som inte visar fel https://www.proffsmagasinet.se/mask...GEeUp6KZWifSVPdlmRluiDs-84FTRyqRoCcssQAvD_BwE
Klicka här för att svara
Vi vill skicka notiser för ämnen du bevakar och händelser som berör dig.