Med risk för att bli idiotförklarad…jag behöver kyl och frys som är grundare än det som finns på marknaden. Är det möjligt att såga ut en del på djupet och sedan sammanfoga resterande två delar igen? Utseendet är av mindre vikt. Ritning är vad den är…och bara som exempel, inte just den produkten.
Tack på förhand!
Tack på förhand!
det går att bygga en egen kyl/frys båtar har ofta detA Andersm74 skrev:Med risk för att bli idiotförklarad…jag behöver kyl och frys som är grundare än det som finns på marknaden. Är det möjligt att såga ut en del på djupet och sedan sammanfoga resterande två delar igen? Utseendet är av mindre vikt. Ritning är vad den är…och bara som exempel, inte just den produkten.
Tack på förhand!
estetij verkar ju gå före funktion här på BHA Andersm74 skrev:
så kör igång
kylslingorna som går i sidan lär ju gå av men det passar ju köket
Skall du hålla det tidstypiskt får du skaffa dig en iskarl som kan tillhandahålla is året runt till ditt iskar
Eller flytta till Nordpolen. Jag trodde att det fanns kylskåp som inte hade komponenter i sidoväggarna (förutom sladd till strömbrytare för ljus etc). Där allt sitter på bakstycket. Är det fel?returen skrev:
