1 256 228 läst ·
5 463 svar
1256k läst
5,5k svar
Coola arkitektritade hus till salu
Jag har sett det huset förut och det är lika fantastiskt varje gång jag tittar.Snigla skrev:
Den som kan tänka sig att lägga ett par, 3 mille på att renovera, restaurera, modernisera och rusta upp, lär få ett helt fantastiskt boende.
Hade det bara legat lite mer "centralt", närmare Gbg eller någon annan större stad. Men fin natur är det runtomkring.
Missade det den gången, såg det i Aftonbladet igår (annars lite fel kommun för att jag ska råka se det hehe). Hade de gjort nått mer med huset nu, än ev styling? Badrummet gjorde mig riktigt depp (såg supermodernt ut..)magda136 skrev:
Ja det var lite synd att tomtgränsen gick där den gick så att säga.. Man var ju såååå närab8q skrev:
Det var mycket i bra skick, av det gamla...falkn skrev:
Ja, jag hade också rivit ut allt det "moderna" och återställt allt det gamla. Ett platsbyggt kök där med innanförliggande luckor och stor gasspisSnigla skrev:
Renoverare
· Stockholm
· 19 577 inlägg
Diversearbetare
· Göteborg
· 10 704 inlägg
Renoverare
· Stockholm
· 19 577 inlägg
i detta fall kan man väll konstatera att det är boarea och då är det billigare kvm än snittet i innerstanAndersMalmgren skrev:

