T tobsod #1 Medlem · Stockholm · 26 inlägg 1 jun 19:48 tobsod Medlem Stockholm 26 inlägg 1 jun 19:48 #1 Hej! Mina hantverkare har putsat och spacklat på denna vägg i källaren för att sedan måla. När man lyser med lampa ser det ut så här. Hur slät är det rimligt att en hantverkare gör en putsad vägg? Inloggade ser högupplösta bilder Logga in Skapa konto Gratis och tar endast 30 sekunder #rimligt #vägg #väggar
Hej! Mina hantverkare har putsat och spacklat på denna vägg i källaren för att sedan måla. När man lyser med lampa ser det ut så här. Hur slät är det rimligt att en hantverkare gör en putsad vägg?
D Du och 19till #2 Medlem · 752 inlägg 1 jun 19:50 Du och 19till Medlem 752 inlägg 1 jun 19:50 #2 I en vanlig källare möjligtvis. Är det bostadsinrett så skulle det vara gjort bättre.