Hej,

Letar nu efter hantverkare i norra Göteborg, jag bor nämligen i Torslanda. Vi letar egentligen efter någon som kan ta total entrepenad för en stor ombyggnad men är även intresserad av duktiga firmor som jobbar med el, vvs, måleri, mark odyl.

Tacksam för all feedback.

Tomas
 
Måste det vara Polska hantverkare???
 
Jag använder mig allra helst av svensk arbetskrat och då gärna med hantverkare som kommer fråmn "orten" - typ Göteborg, Torlsanda, Stenungsund, Kungälv mm.

Några bra förslag?

MVH

Tomas
 
Jag är snickare från Stenungsund,men varför just dom orterna ???
 
Oj vad svårt det blev:-) Det kan väl inte vara så konstigt att försöka leta efter hanteverkare som ligger närma byggnationen på samma sätt som jag förmodligen skulle letat hantervarkare från Säro, Askim, Vallda och Kungsbacka om jag bodde i Billdal.
 
Sunemangs, jag skickade ett direktmeddelande till dig med namn på våra snickare och elektriker. Snickaren är i Torslanda, elektrikern i Älvängen, men de samarbetar och elektrikern har vi även anlitat senare också.

/ama
 
Klicka här för att svara
Vi vill skicka notiser för ämnen du bevakar och händelser som berör dig.