Hej! Är det nån som vet om följande går att köpa i Sverige? http://www.rockler.com/product.cfm?p...ilter=T%2Dslot
Hittade en variant på Axminster, fast man får använda mutter i spåret istället för en T-bult. Men det ska la funka... http://www.axminster.co.uk/axminster...6feb2c6a223762
Hallå Jag har tidigare köpt Incras skenor genom Woodworking.se. Där finns lite olika skenor samt vred. Med vänlig hälsning, Jacob
uffe_sthlm skrev: Hej! Är det nån som vet om följande går att köpa i Sverige? www.rockler.com/product.cfm?page=21276&filter=T%2Dslot I princip ja, via Rockler. Där har jag köpt mina.
Hemsida här.
En tråd som kan ge lite tips och idéer: http://www.byggahus.se/forum/verktyg...ar-jiggar.html
Tack för tipsen! Och kanske borde ha dammsugit forumet innan jag skickade en förfrågan - den andra tråden var ju exakt vad jag ville ha! Tack för hjälpen! =)
Just nu läser 1 personer det här ämnet. (0 medlemmar och 1 gäster)