C CookieMonster #1 Medlem · 40 inlägg 11 jun 2008 21:06 CookieMonster Medlem 40 inlägg 11 jun 2008 21:06 #1 Hejsan! En kanske dum fråga men vad bör man helst göra första. Lägga taktegel eller slå på panelen? Till mitt enkel garage står jag ifärd med att antingen lägga på takteglet eller slå på panelen. Är det hugget som stucket eller? // Nicke
Hejsan! En kanske dum fråga men vad bör man helst göra första. Lägga taktegel eller slå på panelen? Till mitt enkel garage står jag ifärd med att antingen lägga på takteglet eller slå på panelen. Är det hugget som stucket eller? // Nicke
M marko_b #2 Medlem · Stockholm · 94 inlägg 12 jun 2008 13:52 marko_b Medlem Stockholm 94 inlägg 12 jun 2008 13:52 #2 Jag skulle börja i den jobbigare ändan med att lägga teglet. Då är det inte så deprimerande att fortsätta när man vet att det värsta är gjort..
Jag skulle börja i den jobbigare ändan med att lägga teglet. Då är det inte så deprimerande att fortsätta när man vet att det värsta är gjort..