SvenOskar #1 Medlem · 1 inlägg 4 jun 2021 13:28 SvenOskar Medlem 1 inlägg 4 jun 2021 13:28 #1 Finns det någon som har erfarenhet av att isolera tak på Baseco timmerhus med isover compact tak? #baseco
B byggarnolsson #2 Nybyggare · 69 inlägg 26 sep 2021 14:49 byggarnolsson Nybyggare 69 inlägg 26 sep 2021 14:49 #2 SvenOskar skrev: Finns det någon som har erfarenhet av att isolera tak på Baseco timmerhus med isover compact tak? Hittade din tråd via Google. Håller också på med en Baseco-bod och förstår inte hur man ska göra med taket. Antar att du har snedtak med? Löste du det?
SvenOskar skrev: Finns det någon som har erfarenhet av att isolera tak på Baseco timmerhus med isover compact tak? Hittade din tråd via Google. Håller också på med en Baseco-bod och förstår inte hur man ska göra med taket. Antar att du har snedtak med? Löste du det?